Ponožkový život

21. května 2015 v 22:47 | Marika Tepeš |  Fejetony
Ponožkový život

Ponožky, nedílná součást našeho každodenního života. Jenže kdo si na ně vzpomene? Skoro nikdo si nedokáže vzpomenout kolik a jaké ponožky kdo doma má. Ani jestli má díru na pravé nebo na levé ponožce. Vůbec už ne, kterou zrovna postrádá. Ponožka je hrozně opomíjená součást oblečení. A často i šikanována. Komu by se líbilo smrdět, být špinavý a rozedraný? Nebo ztratit svého životního partnera, aniž by se dočkal jeho nalezení, úmrtní zprávy nebo aby započalo hledání samotné? Nemluvě o nepříjemném praní, často ve štiplavém pracím prostředku, zavalené větším a podstatně těžším oblečením. Co má taková nebohá ponožka potom dělat, když se na ni najednou valí kalhoty a tričko špinavé navíc od bláta a zaschlého kečupu? Ano, ponožka to má velmi těžké a vsadím se, že spousta z vás zírá teď na své ponožky v naprostém úžasu. Jen aby se jednou nestalo, že se ponožky vzbouří, svléknou se z nohou a společně v ruku v ruce odkráčí založit vlastní stát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 21. května 2015 v 23:14 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama